Cine poate ști? În nici un caz eu !

superblog

Pentru că și pentru că poate și, dacă nu poate, pentru că nu trebuie și nu este obligatoriu și, pentru că nu trebuie și nu este obligatoriu, pentru că așa îmi pare mie că nu arde, nu macină, nu gâdilă, și, pentru că toate acestea, poate tocmai de aceea.

Sau poate că nu. Cine poate ști? În nici un caz eu.  Sau poate că totuși eu. Pentru premiile primite în ediția din primăvară ?

Sau poate  că nu. Poate doar pentru adrenalină și atât.

Cert este că mă înscriu la Superblogul 2018 ediția de toamnă. Restul se va croșeta în cuvinte, cu timpul.

6 gânduri despre „Cine poate ști? În nici un caz eu !

  1. Bine ai venit in SuperBlog – editia aniversara de 10 ani! Multumim pentru inscriere si iti amintim ca luni, 1 octombrie 2018, se lanseaza prima proba a competitiei. Daca vrei sa primesti probele direct in inbox, iti recomandam sa te abonezi la newsletterul nostru: https://blog.super-blog.eu/ Te asteptam cu drag la linia de start. Inspiratie si succes din plin!

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s